Nasza MisjaOtworzymy Cię na świat!

https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/about_inner_01.png

Wybór kursów dla każdego poziomu i potrzeb

Szkoła Językowa Open Mind oferuje doskonałe kursy nauki języka angielskiego dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Uczymy w grupie i indywidualnie na każdym poziomie zaawansowania. Naukę zaczynamy od testu poziomującego i rozmowy z metodykiem.

Jesteśmy po to, by ułatwiać życie naszych Klientów, zapewniając im możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz otwierając przed nimi kolejne możliwości.

Do pracy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem.
Nasze zajęcia są zawsze profesjonalne, ale również ciekawe i dostosowane elastycznie do potrzeb Słuchaczy. Posiadamy doświadczenie, które jest gwarancją najwyższej jakości usług. Praca naszego zespołu jest na bieżąco nadzorowana metodycznie przez dyrektora d/s nauczania oraz współpracujących z nim metodyków. Nasi lektorzy stale podwyższają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w regularnie odbywających się wewnętrznych warsztatach szkoleniowych, szkoleniach zewnętrznych i corocznych konferencjach metodycznych na terenie kraju.

Stosujemy sprawdzone i najbardziej skuteczne metody nauczania.
W nauczaniu języków obcych stosujemy kompilację dwóch najbardziej efektywnych metod: bezpośredniej i komunikatywnej. Obie przygotowują Słuchaczy do posługiwania się spontanicznym, płynnym, poprawnym i skutecznym językiem w różnych, życiowych sytuacjach. Tworzymy jak najwięcej sytuacji do porozumiewania się. Uczeń ma być aktywny, uczy się używać języka jako środka do wyrażenia wartości, opinii, poglądów. Komunikację przeplatamy ćwiczeniami z gramatyki, aby nasi Klienci posługiwali się poprawnym językiem na najwyższym poziomie.

Co ważne! Uczymy nie tylko języków!
Nasze zajęcia muszą być ciekawe i efektywne, dlatego Słuchaczy Open Mind wyposażamy w wiedzę o uczeniu się i dostarczamy im wszystkie sprawdzone i najlepsze techniki. Sprawiaja to, że wiedzę przyswajają szybciej, a na koniec kursu stwierdzają, że nauka jest nie tylko efektywna, ale nawet (o zgrozo!) fajna i przyjemna. Zdradzamy tajniki szybkiego uczenia się i zapamiętywania, wyjaśniamy mechanizmy automotywacji i podpowiadamy jak ją podtrzymywać, jak pracować nad koncentracją i w jaki sposób trenować umysł, aby wykorzystywać maksimum swoich możliwości.

Naszą dewizą jest otwartość.
– na świat, na ludzi, na nowe możliwości a przede wszystkim na potrzeby Klientów – najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie, nie narzucamy jedynych, nieomylnych rozwiązań, a szukamy ich wspólnie, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania indywidualnych osób.

Porozumiewaj się swobodnie gdziekolwiek jesteś.
Przygotujemy Cię na medal!
Z nami zdasz śpiewająco!
Regularne zajęcia, to gwarancja efektów!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

Jestem bardzo zadowolony z kursu Teddy Eddie, efekty są widoczne już po 4 zajęciach, a moje dziecko nie może się doczekać, kiedy następna lekcja

Opinia
Rodzica
https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/about_inner_02.png

Nasza zdolna kadra

Our Talented Teachers

https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/teacher_1.jpg

ITALIANJuly Roberts

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/teacher_2.jpg

FRENCHJon Stone

Nanotechnology immersion along the information.

https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/teacher_3.jpg

JAPANESEEmma Stone

Bring to the table win-win survival strategies to ensure.

https://openmind.edu.pl/wp-content/uploads/2019/04/teacher_4.jpg

CHINESEMark Lee

Proactive domination. At the end of the day, going forward.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Kontakt
Plac Niepodległości 1, Konin
Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00
Newsletter