Informacje i zapisy:
661 22 11 74
Cennik Ankieta
narożnik narożnik narożnik kursy metody lato galeria
Zapisy Online
SUBSKRYPCJA
Nasz kanał YouTube
Kliknij i zobacz nasze wideo:
O szkole

Otwieramy na Świat

 

Jesteśmy po to, by ułatwiać życie naszych Klientów, zapewniając im możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz otwierając przed nimi kolejne możliwości.
 
Do pracy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem.
 
Nasze zajęcia są zawsze profesjonalne, ale również ciekawe i dostosowane elastycznie do potrzeb Słuchaczy. Posiadamy doświadczenie, które jest gwarancją najwyższej jakości usług. Praca naszego zespołu jest na bieżąco nadzorowana metodycznie przez dyrektora d/s nauczania oraz współpracujących z nim metodyków. Nasi lektorzy stale podwyższają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w regularnie odbywających się wewnętrznych warsztatach szkoleniowych, szkoleniach zewnętrznych i corocznych konferencjach metodycznych na terenie kraju.
 
Stosujemy sprawdzone i najbardziej skuteczne metody nauczania.
 
W nauczaniu języków obcych stosujemy kompilację dwóch najbardziej efektywnych metod: bezpośredniej i komunikatywnej. Obie przygotowują Słuchaczy do posługiwania się spontanicznym, płynnym, poprawnym i skutecznym językiem w różnych, życiowych sytuacjach. Tworzymy jak najwięcej sytuacji do porozumiewania się. Uczeń ma być aktywny, uczy się używać języka jako środka do wyrażenia wartości, opinii, poglądów. Komunikację przeplatamy ćwiczeniami z gramatyki, aby nasi Klienci posługiwali się poprawnym językiem na najwyższym poziomie.
 
Co ważne! Uczymy nie tylko języków!
 
Nasze zajęcia muszą być ciekawe i efektywne, dlatego Słuchaczy Open Mind wyposażamy w wiedzę o uczeniu się i dostarczamy im wszystkie sprawdzone i najlepsze techniki. Sprawiaja to, że wiedzę przyswajają szybciej, a na koniec kursu stwierdzają, że nauka jest nie tylko efektywna, ale nawet (o zgrozo!) fajna i przyjemna. Zdradzamy tajniki szybkiego uczenia się i zapamiętywania, wyjaśniamy mechanizmy automotywacji i podpowiadamy jak ją podtrzymywać, jak pracować nad koncentracją i w jaki sposób trenować umysł, aby wykorzystywać maksimum swoich możliwości.
 
Dzielimy się doświadczeniem i wiedzą.
 
Wykłady wzbogacamy kursami umieszczanymi na blogu szkoły konin.openmind.edu.pl. Tam też znajdują się nowinki z życia szkoły, informacje o warsztatach oraz materiały pomocne przy nauce języków. Naukę w naszej szkole gratyfikujemy Kartą Stałego Słuchacza Open Mind, która pozwala cieszyć się szczególnymi przywilejami i rabatami podczas zakupów oraz korzystaniu z usług w firmach partnerskich.
 
Naszą dewizą jest otwartość.
 
– na świat, na ludzi, na nowe możliwości a przede wszystkim na potrzeby Klientów – najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie, nie narzucamy jedynych, nieomylnych rozwiązań, a szukamy ich wspólnie, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania indywidualnych osób.
 
Każdego dnia otwieramy naszych Uczniów na świat, dając im umiejętności pozwalające na odkrywanie piękna innych kultur, interesujących ludzi i wspaniałych miejsc.