Informacje i zapisy:
661 22 11 74
Cennik Ankieta
narożnik narożnik narożnik kursy metody lato galeria
Zapisy Online
SUBSKRYPCJA
Nasz kanał YouTube
Kliknij i zobacz nasze wideo:
Metody i doświadczenie
Stosujemy sprawdzone i najbardziej skuteczne metody nauczania.

Open Mind to szkoła, która w swojej metodzie nauczania stosuje najbardziej skuteczne techniki- nie opieramy się na jednej lecz z kilu wybieramy to, co najciekawsze i najbardziej praktyczne. W nauczaniu języków obcych stosujemy  głownie kompilację dwóch najbardziej efektywnych metod: bezpośredniej (metoda Callana) i komunikatywnej. Obie przygotowują Słuchaczy do posługiwania się spontanicznym, płynnym, poprawnym i skutecznym językiem w różnych, życiowych sytuacjach. Tworzymy jak najwięcej sytuacji do porozumiewania się. Słuchacz ma być aktywny, uczy się używać języka jako środka do wyrażenia wartości, opinii, poglądów. Komunikację przeplatamy ćwiczeniami z gramatyki, aby nasi Klienci posługiwali się poprawnym językiem na najwyższym poziomie.

Co ważne! Uczymy nie tylko języków!

Nasze zajęcia muszą być ciekawe i efektywne- dlatego Słuchaczy Open Mind wyposażamy w wiedzę o uczeniu się i dostarczamy im wszystkie sprawdzone i najlepsze techniki, które sprawiają, że wiedzę przyswajają szybciej, a na koniec kursu stwierdzają, że nauka jest nie tylko efektywna, ale nawet (o zgrozo!) fajna i przyjemna. Zdradzamy tajniki szybkiego uczenia się i zapamiętywania, wyjaśniamy mechanizmy automotywacji i podpowiadamy jak ją podtrzymywać, jak pracować nad koncentracją i w jaki sposób trenować umysł, aby wykorzystywać maksimum swoich możliwości.
 

Do pracy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem.
 
Nasze zajęcia są zawsze profesjonalne, ale również ciekawe i dostosowane elastycznie do potrzeb Słuchaczy.Posiadamy doświadczenie, które jest gwarancją najwyższej jakości usług. Praca naszego zespołu jest na bieżąco nadzorowana metodycznie przez dyrektora d/s nauczania oraz współpracujących z nim metodyków. Nasi lektorzy stale podwyższają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w regularnie odbywających się wewnętrznych warsztatach szkoleniowych, szkoleniach zewnętrznych i corocznych konferencjach metodycznych na terenie kraju.
 
Stosujemy sprawdzone i najbardziej skuteczne metody nauczania.
 
W nauczaniu języków obcych stosujemy kompilację dwóch najbardziej efektywnych metod: bezpośredniej i komunikatywnej. Obie przygotowują Słuchaczy do posługiwania się spontanicznym, płynnym, poprawnym i skutecznym językiem w różnych, życiowych sytuacjach. Tworzymy jak najwięcej sytuacji do porozumiewania się. Uczeń ma być aktywny, uczy się używać języka jako środka do wyrażenia wartości, opinii, poglądów. Komunikację przeplatamy ćwiczeniami z gramatyki, aby nasi Klienci posługiwali się poprawnym językiem na najwyższym poziomie.