Informacje i zapisy:
661 22 11 74
Cennik Ankieta
narożnik narożnik narożnik kursy metody lato galeria
IQ Academy
IQ Academy
SUBSKRYPCJA
Nasz kanał YouTube
Kliknij i zobacz nasze wideo:
ZIMA

Serdecznie zapraszamy na FERIE 2018 w Open Mind!


Naszą bazę wakacyjną stanowi siedziba Open Mind- Plac Niepodległości 1 (dawny RUCH w Nowym Koninie), gdzie od godziny 7:30 do 9:00 schodzą się nasi Koloniści. Zaczynamy od śniadania o godz. 9:00, które Dzieci przynoszą ze sobą. Po śniadaniu startujemy z blokami tematycznymi zależnymi od tematu przewodniego turnusu. Jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, w ruchu i na zabawie. Nieustannie towarzyszy nam język angielski- podczas zabawy,  przy posiłku, przy kasie biletowej - wykorzystujemy wszystkie sytuacje, aby przyswajać przydatne zwroty. Nasi opiekunowie to Lektorzy języka angielskiego na co dzień pracujący z Dziećmi, posiadający uprawnienia wychowawców kolonijnych oraz przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy. Takie intensywne otaczanie Dziecka językiem ( 9 godzin dziennie to 45 godzin angielskiego w tygodniu!) to najlepsza gwarancja przyswojenia przez nie języka w błyskawicznym czasie i w najbardziej praktyczny sposób!

Obiad i podwieczorek serwowany jest w Restauracji Stylowa lub, w przypadku wycieczki- na miejscu.  Po obiedzie kolejny językowy blok tematyczny. Dzieci odbierane są od godziny 15:00 do 16:30.

Jesteśmy pierwszą na konińskim rynku firmą oferującą półkolonie dla Dzieci i jedyną łączącą zabawę, ruch i wypoczynek z  nauką angielskiego. Półkolonie z angielskim to jedyna szansa na zapewnienie Dziecku tak intensywnego kontaktu z językiem za konkurencyjną cenę!

Poniżej informacje na temat terminów, program turnusów oraz dokumentacja zgłoszeniowa. Zapisy i informacje w Sekretariacie szkoły: Kamila Dziubek tel. 661 22 11 74

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zapisy na półkolonie On-Line

>>> Półkolonie Zimowe 2018 - Dokumenty <<<


PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE
300zł - uczniowie Open Mind
350zł - Goście
15% zniżki dla rodzeństwa