Informacje i zapisy:
661 22 11 74
Cennik Ankieta
narożnik narożnik narożnik kursy metody lato galeria
Zapisy Online
SUBSKRYPCJA
Nasz kanał YouTube
Kliknij i zobacz nasze wideo:
LATO

Serdecznie zapraszamy na PÓŁKOLONIE 2019 w Open Mind!


Naszą bazę wakacyjną stanowi siedziba Open Mind- Plac Niepodległości 1 (dawny RUCH w Nowym Koninie), gdzie od godziny 7:30 do 9:00 schodzą się nasi Koloniści. Zaczynamy od śniadania o godz. 9:00, które Dzieci przynoszą ze sobą. Po śniadaniu startujemy z blokami tematycznymi zależnymi od tematu przewodniego turnusu. Jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, w ruchu i na zabawie. Nieustannie towarzyszy nam język angielski- podczas zabawy,  przy posiłku, przy kasie biletowej - wykorzystujemy wszystkie sytuacje, aby przyswajać przydatne zwroty. Nasi opiekunowie to Lektorzy języka angielskiego na co dzień pracujący z Dziećmi, posiadający uprawnienia wychowawców kolonijnych oraz przeszkoleni w zakresie pierwszej pomocy. Takie intensywne otaczanie Dziecka językiem ( 9 godzin dziennie to 45 godzin angielskiego w tygodniu!) to najlepsza gwarancja przyswojenia przez nie języka w błyskawicznym czasie i w najbardziej praktyczny sposób!

Obiad i podwieczorek serwowany jest w Restauracji Stylowa lub, w przypadku wycieczki- na miejscu.  Po obiedzie kolejny językowy blok tematyczny. Dzieci odbierane są od godziny 15:00 do 16:30.

Jesteśmy pierwszą na konińskim rynku firmą oferującą półkolonie dla Dzieci i jedyną łączącą zabawę, ruch i wypoczynek z  nauką angielskiego. Półkolonie z angielskim to jedyna szansa na zapewnienie Dziecku tak intensywnego kontaktu z językiem za konkurencyjną cenę!

Poniżej informacje na temat terminów, program turnusów oraz dokumentacja zgłoszeniowa.

Zapisy i informacje w Sekretariacie szkoły:
Dorota Tuchowska tel. 661 22 11 74

>>>Zapisy Online<<<

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE
399zł (przy zgłoszeniu do 30.04.2019 oraz uczniowie Open Mind)
450zł (przy zgłoszeniu po 30.04.2019)