Milena Drop
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie na kierunku filologia angielska z wiedzą o społeczeństwie i edukacją europejską. Obecnie studentka II roku studiów magisterskich pedagogicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wielbicielka Sherlocka Holmesa oraz pięknego brytyjskiego akcentu. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywała w czasie praktyk realizowanych w czasie studiów oraz podczas  3-letniego stażu pracy w Szkole Językowej Open Mind. Jej pasją oprócz języka jest angielskiego jest muzyka, stąd też stara się łączyć te dwie dziedziny w swojej pracy zawodowej. Praca nauczyciela sprawia jej ogromną satysfakcję, a oglądanie postępów swoich uczniów napawa ją dumą.  Lubi pracę z dziećmi, oddaje całe serce swoim Wychowankom, za co odpłacają jej się oni tym samym wielkim uczuciem i zaangażowaniem w lekcje.  W tym roku nasza specjalistka od najmłodszych ukończyła kurs nauczania angielskiego metodą Teddy Eddie, opracowany przez trzy mamy anglistki, pasjonatki nauczania, zarządzające siecią szkół językowych na dolnym Śląsku. Milena z dużym powodzeniem prowadzi zajęcia Teddy Eddie, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Uważa, że nauka poprzez zabawę jest kluczem do najskuteczniejszego przekazywania wiedzy najmłodszym.