Nowa strona internetowa
Nowoczesna szkoła jezykowa powinna mieć nowoczesną stronę firmową. Z tego właśnie powodu prezentujemy Państwu nową odsłonę naszego serwisu i wyrażamy nadzieję, że cele jakie sobie postawiliśmy udało nam się w pełni zrealizować.

Zależało nam na poprawieniu nawigacji oraz uporządkowaniu treści. Na stronie głównej pojawił się kalendarz, dzięki czemu łatwiej będzie można śledzić wydarzenia związane ze szkoła. Specjalna strefa dla słuchacza to miejsce komunikacji między firmą i klientami, dołożymy wszelkich starań, aby była ona zawsze aktualna i przydatna.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinię na temat naszej pracy, jeśli pojawią się jakieś uwagi, czy sugestie prosimy je swobodnie wyrażac korzystając z formularza w dziale kontakt.

Z pozdrowieniami:
Zespół Szkoły Open Mind.