mgr Karolina Grabowska-Kenar
Założycielka Szkoły Językowej Open Mind, filolog, metodyk i lektor w zakresie nauczania języka angielskiego, egzaminator maturalny, specjalista ds. komunikacji. Absolwentka Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Anglistka z wieloletnim doświadczeniem w pracy w gimnazjach i szkołach średnich; pasjonatka kultury amerykańskiej, wielka miłośniczka języka angielskiego i Nowego Jorku (roczny udział w wymianie kulturowej dla studentów w Stanach Zjednoczonych i studia w Drew University w Madison New Jersey USA) - otwarta na świat i ludzi :-) Znajomość języka angielskiego pozwala jej oddawać się z pasją wielkiemu hobby jakim jest podróżowanie! Entuzjastka nieustannego rozwoju osobistego, kreatywnych rozwiązań i psychologii pozytywnej.