mgr Natalia Filipska
Wychowawca oraz nauczyciel języka angielskiego w Przedszkolu. Ukończyła studia I stopnia w Państwowej Szkole Zawodowej w Koninie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z językiem angielskim oraz studia II stopnia w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku terapia pedagogiczna. Posiada spore doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyła podczas pracy zawodowej, licznych praktyk i wolontariatów.
Podczas zajęć wykorzystuje różnorodne formy aktywizacji uczniów. Duży nacisk kładzie na dostosowanie materiału do możliwości percepcyjnych uczniów. Uważa, że nauka poprzez zabawę jest kluczem do najskuteczniejszego przekazania wiedzy najmłodszym. Uwielbiana przez swoich Uczniów, zawsze uśmiechnięta i wrażliwa na ich potrzeby. Swoją otwartą postawą i ogromnym zaangażowaniem zjednuje sobie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dobry duszek grona lektorskiego Open Mind.
Prywatnie uwielbia spacery po lesie oraz długie wyprawy na grzybobrania. Posiada ciągle wydłużającą się listę książek, które czyta w każdej wolnej chwili. W szczególny sposób interesuje się innowacyjnym zastosowaniem przedmiotów codziennego użytku.